Scroll to top
İLETİM ELEKTRİK

14 Şubat 1980 yılında İslam DEMİR, Yüksel DEMİR, İlhan DEMİR ve Kenan ŞENGÜN tarafından İstanbul merkezli olarak elektrik motorları, Kavi emaye bobin telleri ve izolasyon malzemeleri pazarlama amacı ile kurulmuştur.

1984 yılında ise Avrupa’ dan ve dünyanın çeşitli ülkelerinden presbant, polyester flm, leim pastaları, ısı ile daralabilen makaronlar, ısıya dayanıklı cam elyaf makaronlar ve cam elyaf bantlar, PVC elektrik izolasyon bantları ile birlikte kondansatör ithalatını yapmaya başladık.

1990 yılında ithalat ürün grubumuza GAMAK elektrik motorlarını, 1994 yılında multimetre, pensampermetre ve powersupply elektrik ölçüm cihazlarını katarak ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız.

1998 yılında Uzakdoğu’dan AC/DC kontaktörler, W otomatlar, kompakt şalterlerle otomasyon malzemeleri ithalini yapmaya başlamış olduk. Halen bu işlerimizi sürdürmek ve bu alanda Türkiye’de bu sektördeki kuruluşların içerisinde olma çabası içindeyiz. Bu faaliyetlerimizi Karaköy Bankalar Caddesi No:16/A üzerinde bulunan 1.400 m2 merkez binamızda, Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:2 No:9-0003’de bulunan 1.200 m2 şubemizde, Avcılar Firüzköy Bulvarı Erguvan sokakta bulunan 2.100 m2 yen şubemizde ve yine Avcılar’da bulunan 1.800 m2’ lik depomuzda ve 28 kişilik deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Deneyimli Personel

Kaliteli Hizmet

Güvenilir

Çözüm Odaklı